0048 606 830 893kornik-nowogard@wp.pl
0048 606 830 893
kornik-nowogard@wp.pl

RealizacjeDrzwiMebleOkna RóżneSchodyTarasWitryny

Drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, wzory według zamówienia klienta. Bazując na wieloletniej działalności naszej firmy, jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde życzenie klienta, od projektu po montaż.

W naszej ofercie posiadamy również drzwi harmonijkowe, które dają duże możliwości kształtowania przestrzeni mieszkalnych. Drzwi te najczęściej mają zastosowanie w ogrodach zimowych, balkonach, tarasach oraz jako ściany oddzielające biura. Drzwi harmonijkowe przy pełnym otwarciu umożliwiają odsłonięcie całego otworu drzwiowego.

Drzwi przesuwne HS doskonale nadaja się do kształtowania przestrzeni mieszkalnych w oryginalny sposób. System HS umożliwia wykonanie eleganckich i wygodnych drzwi tarasowych. Pozwala zastosować bardzo duże przeszkolenia, które po otwarciu pozwalają cieszyć się bliskością natury. Drzwi HS – opcja podnoszono- przesuwna ( jedno skrzydło jezdne, drugie jako element stały).

Drzwi PSK – opcja uchylno-przesuwna,charakteryzuje się tym, że możemy uchylić i przesunąć bez problemów.
Aktualności12.04.2016

UWAGA!!!

Szanowni Państwo, Z dniem 12.04.2016 r. nasza Firma zmieniła główny adres e-mail. Nowy adres e-mail : kornik-nowogard@wp.pl Stary adres ncsnowogard@gmail.com czynny jeszcze przez jakiś czas. Z pozdrowieniami Firma Kornik

12.04.2016

Okna skandynawskie z zabudową

Okna skandynawskie z zabudową wnęki okiennej i zabudową grzejnika

12.04.2016

Drzwi

Wybór drzwi zewnętrznych jest jedną z najważniejszych inwestycji w bezpieczeństwo i komfort domu. Trzeba pamiętać o ich dopasowaniu do stolarki okiennej, należy także wziąć pod uwagę fakt, czy mamy korytarz, hol, czy też otwartą przestrzeń w strefie wejścia. Drzwi muszą być również odporne na trudne warunki atmosferyczne. Zaletą drzwi drewnianych jest ich łatwa naprawa, wytrzymałość termiczna i duże walory estetyczne.

12.04.2016

Zabudowa grzejnika

Dobrym pomysłem jest zabudowa grzejnika. Oprócz funkcji dekoracyjnej, osłona może chronić dziecko przed oparzeniem się o gorące elementy grzejnika. Dodatkowo możemy uzyskać ciekawy efekt montując wewnątrz osłony małą instalację świetlną. Szczególnie efektownie wygląda to w połączeniu z ażurowymi wzorami. Jest to sposób na stworzenie romantycznej atmosfery w naszym salonie. Osłona może pełnić także funkcję dodatkowej półki. Wystarczy zamówić model z drewnianym parapetem.

12.04.2016

Nasza wizytówka

A to jest nasza wizytówka :) Okna i ogrodzenie z drewna mahoniowego:) Hiszpania

12.04.2016

Okna harmonijkowe

W Naszej ofercie posiadamy również drzwi harmonijkowe, które dają duże możliwości kształtowania przestrzeni mieszkalnych. Drzwi te najczęściej mają zastosowanie w ogrodach zimowych, balkonach, tarasach oraz jako ściany oddzielające biura.

12.04.2016

Berlin

Nasz Zakres usług nie ogranicza się tylko na terenie Polski. Nasze Okna Drewniane zdobią fasady min. w kamienicach w Berlinie Emotikon smile  Wnętrza starych kamienic dają spore możliwości aranżacyjne. Wysokie okna i pomieszczenia pozwalają aranżować niepowtarzalne i niezwykle przytulne wnętrza

12.04.2016

Okna HS i PSK

Również w naszej ofercie posiadamy okna przesuwne HS i okna PSK. Okna HS - opcja podnoszono - przesuwna ( jedno skrzydło jezdne, drugie jako element stały), natomiast okna PSK - opcja uchylno - przesuwna, charakteryzuje się tym, że możemy uchylić i przesunąć bez problemów.

12.04.2016

Schody

Wykonujemy schody każdego typu, wykorzystując różne rodzaje drewna m.in. sosnowe, dębowe i jesionowe. Zajmujemy się całym procesem produkcji schodów, począwszy od wykonania projektu, przez produkcję aż po montaż. Zrealizowane przez nas projekty mogą Państwo przejrzeć na naszej stronie.